Иностранные языки

Ответить в тред Ответить в тред
Check this out!
Cześć 2cz, na związku jest poczynający anon który ucze się polskiego. Sam. Аноним 23/03/21 Втр 08:43:36 5343541
unnamed (8).jpg 36Кб, 900x900
900x900
Cześć 2cz, na związku jest poczynający anon który ucze się polskiego. Sam. Ja nie korzystuwam się tłumaczem gdy piszę tego trzeda, ponieważ przepraszam za pomiłki.

Moje pytannie składa w tym że mi podobam uczyć się po pioseńkach, ale 99% z nych są o miłości, pięknych dziewczynach i tak dalie. Jestem omegoj i socyofobom, tomu jakoś sumno słuchać o tym jak innie ludzi mają kochannie. Czy isnują piosenki nie o miłoście, a jakiś weseli albo prosto kaczający (jak naprzykład "Biały wegorz" jaki został memom)? Stari hity nie ciekawo, chczę coś nowego i wesełogo! Dajcie mi taki, prosze :)

Takoż, jeśli kto chcze, ukaź mi na typikowe, systemne, najcięstisze pomiłky jaki ja zrobiłem poky pisałem ten trzed. Bardzo dziękuje!!!
Аноним 08/04/21 Чтв 01:57:34 5393332
Cześć 2cz, na związku (???) jestem początkującym anonem, który uczy się polskiego. Sam (можно тоже сказать "samemu"). Ja nie korzystam z tłumacza/posługuję się tłumaczem gdy piszę ten temat (ten tred/ten pled/tego freda/tego trende/tego temate - всё слэнг), więc przepraszam za pomyłki.

Moje pytannie polega na tym że podoba mi się uczyć z piosenek (лучше сказать: lubię się uczyć z piosenek), ale 99% z nich jest o miłości, pięknych dziewczynach i tak dalej. Jestem omegą i socjofobom, więc/dlatego jakoś smutno mi słuchać o tym jak inni ludzi mają kochają. Czy istnieją piosenki nie o miłoście, tylko jakieś wesołe albo po prostu kaczający (???) (jak na przykład "Biały węgorz" jaki został (лучше сказать: który stał się) memem)? Stare hity nie ciekawe, chczę coś nowego i wesołego! Dajcie mi takie, proszę :)

Tak więc, jeśli ktoś chcze, to niech pokaże mi typikowe, systematyczne, najczęstsze pomyłki jakie ja (не ошибка, но здесь писать "ja" незачем) zrobiłem kiedy pisałem ten temat (лучше сказать: podczas pisania tego tematu). Bardzo dziękuje!!!
Настройки X
Ответить в тред X
15000
Макс объем: 40Mб, макс кол-во файлов: 4
Кликни/брось файл/ctrl-v
Стикеры X
Избранное / Топ тредов