Главная Настройка Mobile Контакты NSFW Каталог Пожертвования Купить пасскод Pics Adult Pics API Архив Реквест доски Каталог стикеров Реклама
Доски


[Ответить в тред] Ответить в тред

Check this out!


[Назад][Обновить тред][Вниз][Каталог] [ Автообновление ] 13 | 2 | 10
Назад Вниз Каталог Обновить

Honda алес капут Аноним 05/10/17 Чтв 09:27:51  1542458  
RRRAGE!
Honda впервые в истории закроет завод в Японии

Завод в Саяме прекратит работу около 2021 года.

Honda Motor намерена впервые в своей истории прекратить выпуск автомобилей на крупном заводе в Японии и закрыть предприятие.

В пресс-релизе Honda говорится, что завод в Саяме (префектура Сайтама) прекратит работу около 2021 года.

Honda вынуждена пересматривать стратегию в Японии из-за сокращения внутреннего спроса и роста расходов на разработку беспилотных и электрических автомобилей.

После закрытия завода в префектуре Сайтама Honda в общей сложности будет выпускать в Японии около 700 тысяч автомобилей для внутреннего рынка и 100 тысяч на экспорт.

В 2016 году компания произвела в Японии 820,2 тысячи автомобилей, из которых 147,2 тысячи были экспортированы

http://korrespondent.net/business/companies/3893176-Honda-vpervye-v-ystoryy-zakroet-zavod-v-yaponyy

Мне просто стыдно за наш Бангладеш, превратили страну в помойку мира, до сих пор велорикши и карбюраторные мопеды, инерция больше чем во всем мире из за этого отстование в развитии вон Таиланде процветание и счастье и дети с двумя головами, несправедливо все это, одним все , а другим только отходы жизнедеятельности
Аноним 05/10/17 Чтв 09:48:19  1542512
RRRAGE!
>>1542458 (OP)
>>Завод в Саяме прекратит работу около 2021 года
До 2021 года сначала надо дожить
Аноним 05/10/17 Чтв 09:51:53  1542517
RRRAGE!
>>1542458 (OP)
Если что, там под 40% внутреннего рынка в Попонии - это кейкары, т.е. самоходные бардачки с 660сс и 49лс. Калина/Веста на их фоне - невъебенный бизнес-класс.
Аноним 05/10/17 Чтв 09:54:22  1542525
RRRAGE! 1
>>1542512
>надо дожить
Проходят годы, десятки и сотни лет....сменяются поколение за поколением, а пидорахены продолжают жить по принципу ЛИШЬ БЫ НЕБЫЛО ВОЙНЫ
Бля эта страна когда-нибудь будет планировать своё будущее?
Горжусь Россией! Аноним 05/10/17 Чтв 09:57:37  1542532
RRRAGE! 4
1xz7mz8qz4m5.jpg (56Кб, 480x765)
640x360.mp4 (16742Кб, 640x360, 00:01:44)
Сирийский человек лежит на земле, окруженный явными российскими войсками. Затем они начинают избивать его кувалдой.


В просочившемся видео из Сирии российские солдаты могут быть замечены пытками сирийского человека, избив его кувалдой. В нескольких точках видео они ссылаются на человека как члена ISIS, и они постоянно избивают его. Они окружили его со всех сторон, и в нескольких точках они протягивают руки и ноги и избивают их кувалдой.

Глядя на кадры с глазом на детали, можно рассказать нам несколько вещей. Во-первых, мужчины, ведущие пытки, говорят по-русски. У нас было несколько источников, подтверждающих, что люди действительно говорят по-русски. Прямая цитата из видео четко заявлена на русском языке: «Давайте начнем, чертовски ISIS». Во-вторых, форма и экипировка войск фактически соответствуют тому, что мы видели в составе российских спецназовцев в Сирии, используя предыдущие видео. Кроме того, есть этот патч, который четко виден в видео, в котором говорится: «Я просто сделаю тебя действительно, очень больно».
Подавляющее большинство людей пытается оправдать действия российских войск в видео выше. Многие комментарии читают что-то вроде «Россия просто делает то, что больше никто не будет в борьбе с ИСИС», или «О, как и американцы, лучше». На это я просто хотел бы заявить, что никакие цивилизованные военные в мире должно проводиться эти действия. Это снижает профессионализм фактических профессиональных солдат, которые находятся на полях сражений, представляющих их страны.

Вспомните, что произошло, когда американские морские пехотинцы разозлились на мертвого талиба. Я лично заботился о том, чтобы они это сделали? Нет, я совсем не обижался. Был ли я расстроен тем, что, будучи цивилизованной армией, они думали, что такие вещи выиграют войну против идеологии? Да.

Это не так, как цивилизованные военные действуют против любого бойца на поле битвы. Конец дискуссии. Корейская война закончилась, а также дни борьбы с солдатами в форме. Теперь у каждого сирийского человека, который видит это видео автоматически, есть причина, связанная с Даэшем.

Это военное преступление, независимо от того, является ли он случайным сирийским гражданским лицом, которого, как они думают, работает с ISIS, или проклятым истребителем ISIS, которым они стреляли с помощью АК-47. Это нехорошее поведение, независимо от военной силы, проводящей действия против любой другой силы, с которой они сражаются.
https://www.funker530.com/prisoner-sledge-hammer/

Аноним 05/10/17 Чтв 10:01:27  1542543
RRRAGE! 1
>>1542532
ворог побачить це. росіяни розуміють, що зброя терориста - це жах, щоб виграти тебе, має бути ще гірше. На заході потрібно переймати це, перш ніж це пізно. вони повинні бачити, що ми маємо бажання зробити це і гірше, або вони ніколи не будуть боятися нас, щоб зупинитися
Аноним 05/10/17 Чтв 10:02:17  1542544
RRRAGE!
>>1542532
Какой-же лютый высер.
Аноним 05/10/17 Чтв 10:06:49  1542561
RRRAGE! 2
>>1542532
Я мешкаю в Київі.
Цього літа я їздив на дачу в Рівенську область. Поїхав я з сестрою.
Два дні ми провели в жахливій нудьзі. На третій день, вірніше, вечір, ми вирішили піти на дискотеку в місцевий ДК. Ви уявляєте сільську дискотеку? Сільських п'яних мужиків? Це був жах! Всі п'яні, якісь неохайні. Ми з сестрою, звичайно, відчували себе не в своїй тарілці. Щоб хоч трохи влитися в компанію і знайти з ними спільну мову, ми вирішили з ними випити.
Я вже багато років займаюся спортом і п'ю виключно у свята, тому зовсім швидко я сп'янів. Моя сестра запропонувала йти додому, тому що їй стало погано. А мені було весело і йти не хотілося, тому я вирішив залишитися, а її відвезти додому.
Ми попросили цих хлопців довезти її до будинку. Ми відвезли її і я з ними поїхав назад. Я сидів на задньому з двома мужиками, а спереду сидів ще один водій. Один з них різко засунув мені в рот свою язик і почав гладити яєчка через шорти. Я відштовїнув його і врізав йому ляпаса, хоча сам не на жарт збудився від такого нахабства. Але як я потім зрозумів, мене ніхто питати не збирався.
Два мужика, з якими я сидів, нічого навіть не сказавши на те, що я підняв на одного з них руку, дістали хуї зі штанів і вже тоді один з них взяв мене за волосся і насадив мене ротом на свій величезний і смердючий хуй і почав довбати мене в рот. Другий відразу прилаштувався ззаду, зірвав з мене шорти і різко всунув мені в дупу по самі яйця і почав жорстко їбати мене і зривати з мене майку.
Я був насаджений на два хуї настільки грубо, що мені хотілося кричати від болю, але хуй довбав мій рот і я не міг видати звуку. Він витягнув хуй з мого рота, нахилив мою голову так, щоб йому було видно моє обличчя і рот, і ткнув мене обличчям в свої яйця. Я почав не на жарт збуджуватися. Я відчув себе дешевою сільської повією, яку їбуть сільські брудні мужики, з пітними хуямі, я хотів, щоб вони трахкали мене ще і ще, я хотів бути їх повією. Я почав жадібно лизати його яйця в той час як другий довбав мою дупу все сильніше. До цього часу ми під'їхала до ДК. Дискотека вже закінчилася. Всі мужики стояли на вулиці, допивали пиво.
Мої йобарі висунули з мене хуи, вийшли з машини і витягли мене на вулицю, зі спущеними шортами і майже розірваної майці.
Біля ДК були дві дерев'яні лавки і один ліхтар. Коли все побачили мене, заволали: "Нічого собі сюрприз. Яка шлюшка нам сьогодні на ніч знайшлася"
Крім трьох, що приїхали зі мною, там було ще вісім мужиків. Я увесь тік від думки, що мене зараз вони все виєбуть, я хотів цього, всі мої дірки просили, щоб їх хуї відтрахали і обкончали мене.
Я встав до всіх спиною, вперся руками об машину, нахилився, розкорячив ноги і відразу ж мене почав хтось трахати. Він потрахал кілька хвилин і підійшов наступний. Він трахкав мене не більше хвилини і вийняв. Вони почали говорити, що так буде задіяна тільки одна моя дірка і іншим доведеться довго чекати, тому мене вирішили трахати на лавці.
Я покопався та пішов.
Один мужик ліг, я сів дупою на нього і він відразу ж почав довбати мене своїм величезним хуем. Мені відразу ж засунули в рот другий хуй, але смоктати мені не довелося, мене взяли за голову і стали знову довбати в рот. Всі інші стояли, жартували, сміялися, надрачівали свої хуї, підходили іноді м'яли мої цицьки чи били по жопі, деякі знімали на телефон.
У цей момент хуй в моїй жопі прискорився і почав кінчати. Він навіть не подумав витягти з мене і скінчив прямо в жопу. Сперма стала витікати з моєї жопи і текти по ногах. У цей час хуй в моєму роті увійшов мені глибоко в глотку і вистрілив в неї струменем сперми. Мммм ... Обожнюю ковтати сперму. Він обкончал мені горло, висунув хуй і витер залишки сперми і мою слину про моє обличчя і відійшов. З під мене виліз другий. Сперма текла з моєї жопи по ногах, а в роті був смак сперми невідомого мені сільського мужика.
Відразу на їх зміну прийшли інші. І стали також грубо трахати мене, але тут я відчув що в мою попку впирається ще один хуй, ніж те вже змащений. Хлопці включили музику в машині голосно так, що я не чув про що вони говорили. Я просто давав їм себе трахати і все.
Третій хуй повільно став входити в попку, мені було боляче, але я відразу ж скінчив так, що мене навіть звела судома.
Мужики засміялися і я почув, що хтось з них сказав: "ось повія! Їй потрібно в усі дірки сувати, тоді то вона рада буде"
І він мав рацію. Я хотів щоб мене дерли в усі дірки і кінчали в них.
Мене стали трахать втрьох. Четвертому і п'ятого я дрочив.
Так мене все 11 мужиків перетрахали, обкончали при цьому мене всього, волосся, обличчя та спину. Я весь був у спермі. З усіх моїх дірок текло. Мене стали довбати по другому колу, в цей раз я лежав спиною до низу
Так мене трахкали всю ніч.
Повз ДК проїжджала машина, побачивши, що на лавці натовп мужиків трахає одного хлопця, вони вирішили приєднатися. Їх було троє. Їм дозволили трахнути мене позачергово. Всі троє вирішили обкончал мені обличчя і змусили облизати їх хуї дочиста. Поки я облизував, в моїй жопі вже був хуй четвертого, змащений перед цим горілкою. Я відчував печіння, але мені це подобалося. Він довбав мене і швидко скінчив мені в жопу. Сперми в ній було вже занадто багато, вона вся стала витікати і текти по мені. До цього часу я вилизав хуї і мене поставили раком і трахнули ще 6 осіб. Хто в яку дірку хотів. І закінчували хто куди хотів.
За цей час я скінчив раз 20. Мої дірки просили ще. Я став справжньою повією, яка не могла жити без хуїв.
Але хлопці наситилися, кинули мені мої шорти, труси і розірвану майку, сказали, щоб я сідав в машину вони відвезуть мене додому. Поки ми їхали я відсмоктав двом, що сиділи поруч, сперму яких проковтнув.
Коли ми приїхали, вони взяли мій номер і сказали, щоб я тепер їх безкоштовна повія, яку вони будуть викликати до себе, коли їм захочеться виєбать мене. І поїхали.
Слава Україні!

Аноним 05/10/17 Чтв 10:17:16  1542587
RRRAGE!
>>1542561
Премию Букера три премии Букера этому анону
Аноним 05/10/17 Чтв 10:31:08  1542640
RRRAGE!
alonso-fernando[...].jpg (45Кб, 768x432)
>>1542458 (OP)
Так этим пидарасам! Кто смотрит формулу-1, тот поймет
Аноним 05/10/17 Чтв 10:31:27  1542645
RRRAGE!
>>1542525
Когда эта страна начинает планировать свое будущее, через некоторое время начинается 22 июня 1941 года
Аноним 05/10/17 Чтв 10:42:59  1542676
RRRAGE!
>>1542640
Этому пидору всегда что-то мешает, как и Фетталю-нытику.
Аноним 05/10/17 Чтв 10:46:09  1542688
RRRAGE!
>>1542676
Внатуре. Мотор, который сгорает по ходу гонки, а если не сгорает, то уступает на прямых по 20 км/ч другим моторам. Че он ноет, норм же все.
Аноним 05/10/17 Чтв 12:08:00  1543023
RRRAGE!
>>1542688
>Внатуре. Мотор, который сгорает по ходу гонки, а если не сгорает, то уступает на прямых по 20 км/ч другим моторам. Че он ноет, норм же все.
Зато надёжный!

[Назад][Обновить тред][Вверх][Каталог] [Реквест разбана] [Подписаться на тред] [ ] 13 | 2 | 10
Назад Вверх Каталог Обновить

Топ тредов
Избранное