[Ответить в тред] Ответить в тред

02/12/16 - Конкурс визуальных новелл доски /ruvn/
15/11/16 - **НОВЫЙ ФУНКЦИОНАЛ** - Стикеры
09/10/16 - Открыта доска /int/ - International, давайте расскажем о ней!

Check this out!


Новые доски: /2d/ - Аниме/Беседка • /wwe/ - WorldWide Wrestling Universe • /ch/ - Чатики и конфочки • /int/ - International • /ruvn/ - Российские визуальные новеллы • /math/ - Математика • Создай свою

[Назад][Обновить тред][Вниз][Каталог] [ Автообновление ] 13 | 2 | 9
Назад Вниз Каталог Обновить

Свиноматка зарезала своего борова и улетела в Египет Аноним 11/02/17 Суб 07:59:25  526823  
RRRAGE! 4

141096962412947[...].jpg (1235Кб, 1600x900)
Украина объявила в международный розыск 23-летнюю жительницу города Ровно, подозреваемую в убийстве мужа. Об этом в пятницу, 10 февраля, сообщается на сайте Главного управления Национальной полиции в Ровненской области.

О произошедшем стало известно 9 февраля, когда знакомый убитого заявил в полицию о его исчезновении. По версии стражей порядка, 37-летний мужчина пришел на съемную квартиру к своей жене, с которой жил раздельно. Там между ними произошла ссора, в ходе которой женщина нанесла мужу четыре проникающих ранения ножом.

«Что привело к таким трагическим последствиям, устанавливают правоохранители. Однако накануне убийства жена забрала из парикмахерской, где работал погибший, деньги из сейфа, сумма которых пока неизвестна», — уточняется на сайте полиции.

Тело мужчины было обнаружено в кладовке. Предположительно, женщина спрятала его, после чего позвонила матери, сообщила, что улетает отдыхать в Египет, и попросила присмотреть за двумя детьми. Начальник криминальной полиции Сергей Волков подтвердил, что подозреваемая вылетела в республику из аэропорта Борисполь в ночь на 9 февраля.

По факту произошедшего возбуждено уголовное дело по статье «Умышленное убийство».

https://lenta.ru/news/2017/02/10/kill_and_rest/
Аноним 11/02/17 Суб 08:11:43  526828
RRRAGE! 13

136886045313866[...].gif (478Кб, 640x480)
>>526823 (OP)
>умерла очередная хуемразь, который наверняка издевался над женщиной
>убийство
Ну хуй знает.
Аноним 11/02/17 Суб 08:28:38  526842
RRRAGE! 1

Он сам себя зарезал. Очевидно же. Слабая и беззащитная женщина не могла.
Аноним 11/02/17 Суб 08:34:51  526849
RRRAGE! 6

+15, найс перефорс, свинка
Аноним 11/02/17 Суб 08:37:27  526851
RRRAGE! 1

>>526849
хохолосвин, хрюкни
Аноним 11/02/17 Суб 09:15:37  526874
RRRAGE! 1

>>526851
>хрюкни
Зачем? Чтобы ты мог лучше меня понимать, свинья с поломанным детектором?
Аноним 11/02/17 Суб 09:27:17  526888
RRRAGE!

>>526874
Я свиномову не понимаю, в отличии от хохлов
Аноним 11/02/17 Суб 09:32:37  526891
RRRAGE!

>>526823 (OP)
Может она его просто на сало пустила, а это не убийство, а просто желание покушать.
Рівенська область Аноним 11/02/17 Суб 10:10:40  526922
RRRAGE!

Я мешкаю в Київі.
Цього літа я їздив на дачу в Рівенську область. Поїхав я з сестрою.
Два дні ми провели в жахливій нудьзі. На третій день, вірніше, вечір, ми вирішили піти на дискотеку в місцевий ДК. Ви уявляєте сільську дискотеку? Сільських п'яних мужиків? Це був жах! Всі п'яні, якісь неохайні. Ми з сестрою, звичайно, відчували себе не в своїй тарілці. Щоб хоч трохи влитися в компанію і знайти з ними спільну мову, ми вирішили з ними випити.
Я вже багато років займаюся спортом і п'ю виключно у свята, тому зовсім швидко я сп'янів. Моя сестра запропонувала йти додому, тому що їй стало погано. А мені було весело і йти не хотілося, тому я вирішив залишитися, а її відвезти додому.
Ми попросили цих хлопців довезти її до будинку. Ми відвезли її і я з ними поїхав назад. Я сидів на задньому з двома мужиками, а спереду сидів ще один водій. Один з них різко засунув мені в рот свою язик і почав гладити яєчка через шорти. Я відштовїнув його і врізав йому ляпаса, хоча сам не на жарт збудився від такого нахабства. Але як я потім зрозумів, мене ніхто питати не збирався.
Два мужика, з якими я сидів, нічого навіть не сказавши на те, що я підняв на одного з них руку, дістали хуи зі штанів і вже тоді один з них взяв мене за волосся і насадив мене ротом на свій величезний і смердючий хуй і почав довбати мене в рот. Другий відразу прилаштувався ззаду, зірвав з мене шорти і різко всунув мені в дупу по самі яйця і почав жорстко їбати мене і зривати з мене майку.
Я був насаджений на два хуї настільки грубо, що мені хотілося кричати від болю, але хуй довбав мій рот і я не міг видати звуку. Він витягнув хуй з мого рота, нахилив мою голову так, щоб йому було видно моє обличчя і рот, і ткнув мене обличчям в свої яйця. Я почав не на жарт збуджуватися. Я відчув себе дешевою сільської повією, яку їбуть сільські брудні мужики, з пітними хуямі, я хотів, щоб вони трахкали мене ще і ще, я хотів бути їх повією. Я почав жадібно лизати його яйця в той час як другий довбав мою дупу все сильніше. До цього часу ми під'їхала до ДК. Дискотека вже закінчилася. Всі мужики стояли на вулиці, допивали пиво.
Мої йобарі висунули з мене хуи, вийшли з машини і витягли мене на вулицю, зі спущеними шортами і майже розірваної майці.
Біля ДК були дві дерев'яні лавки і один ліхтар. Коли все побачили мене, заволали: "Нічого собі сюрприз. Яка шлюшка нам сьогодні на ніч знайшлася"
Крім трьох, що приїхали зі мною, там було ще вісім мужиків. Я увесь тік від думки, що мене зараз вони все виєбуть, я хотів цього, всі мої дірки просили, щоб їх хуї відтрахали і обкончали мене.
Я встав до всіх спиною, вперся руками об машину, нахилився, розкорячив ноги і відразу ж мене почав хтось трахати. Він потрахал кілька хвилин і підійшов наступний. Він трахкав мене не більше хвилини і вийняв. Вони почали говорити, що так буде задіяна тільки одна моя дірка і іншим доведеться довго чекати, тому мене вирішили трахати на лавці.
Я покопався та пішов.
Один мужик ліг, я сів дупою на нього і він відразу ж почав довбати мене своїм величезним хуем. Мені відразу ж засунули в рот другий хуй, але смоктати мені не довелося, мене взяли за голову і стали знову довбати в рот. Всі інші стояли, жартували, сміялися, надрачівали свої хуї, підходили іноді м'яли мої цицьки чи били по жопі, деякі знімали на телефон.
У цей момент хуй в моїй жопі прискорився і почав кінчати. Він навіть не подумав витягти з мене і скінчив прямо в жопу. Сперма стала витікати з моєї жопи і текти по ногах. У цей час хуй в моєму роті увійшов мені глибоко в глотку і вистрілив в неї струменем сперми. Мммм … Обожнюю ковтати сперму. Він обкончал мені горло, висунув хуй і витер залишки сперми і мою слину про моє обличчя і відійшов. З під мене виліз другий. Сперма текла з моєї жопи по ногах, а в роті був смак сперми невідомого мені сільського мужика.
Відразу на їх зміну прийшли інші. І стали також грубо трахати мене, але тут я відчув що в мою попку впирається ще один хуй, ніж те вже змащений. Хлопці включили музику в машині голосно так, що я не чув про що вони говорили. Я просто давав їм себе трахати і все.
Третій хуй повільно став входити в попку, мені було боляче, але я відразу ж скінчив так, що мене навіть звела судома.
Мужики засміялися і я почув, що хтось з них сказав: "ось повія! Їй потрібно в усі дірки сувати, тоді то вона рада буде"
І він мав рацію. Я хотів щоб мене дерли в усі дірки і кінчали в них.
Мене стали трахать втрьох. Четвертому і п'ятого я дрочив.
Так мене все 11 мужиків перетрахали, обкончали при цьому мене всього, волосся, обличчя та спину. Я весь був у спермі. З усіх моїх дірок текло. Мене стали довбати по другому колу, в цей раз я лежав спиною до низу
Так мене трахкали всю ніч.
Повз ДК проїжджала машина, побачивши, що на лавці натовп мужиків трахає одного хлопця, вони вирішили приєднатися. Їх було троє. Їм дозволили трахнути мене позачергово. Всі троє вирішили обкончал мені обличчя і змусили облизати їх хуї дочиста. Поки я облизував, в моїй жопі вже був хуй четвертого, змащений перед цим горілкою. Я відчував печіння, але мені це подобалося. Він довбав мене і швидко скінчив мені в жопу. Сперми в ній було вже занадто багато, вона вся стала витікати і текти по мені. До цього часу я вилизав хуї і мене поставили раком і трахнули ще 6 осіб. Хто в яку дірку хотів. І закінчували хто куди хотів.
За цей час я скінчив раз 20. Мої дірки просили ще. Я став справжньою повією, яка не могла жити без хуїв.
Але хлопці наситилися, кинули мені мої шорти, труси і розірвану майку, сказали, щоб я сідав в машину вони відвезуть мене додому. Поки ми їхали я відсмоктав двом, що сиділи поруч, сперму яких проковтнув.
Коли ми приїхали, вони взяли мій номер і сказали, щоб я тепер їх безкоштовна повія, яку вони будуть викликати до себе, коли їм захочеться виєбать мене. І поїхали.
Слава Україні!
Аноним 11/02/17 Суб 11:29:20  527042
RRRAGE!

>>526823 (OP)
>23-летнюю жительницу
>37-летний мужчина
Это везде молодые бляди ложатся под дядечек или только в снг мухосрансках?
Аноним 11/02/17 Суб 12:26:54  527130
RRRAGE!

>>526922
А перевод со свинячьего на человеческий будет
Аноним 11/02/17 Суб 12:34:37  527152
RRRAGE! 1

>>527130
https://translate.google.com/?hl=ru
Аноним 11/02/17 Суб 12:37:17  527157
RRRAGE!

женщина постояла за себя, дала отпор мерзкой хуемрази, ей нужно медаль дать, униежедети!
Аноним 11/02/17 Суб 21:01:38  528528
RRRAGE!

>>526823 (OP)
Как думаете, расчёт был? Кассу обчистила, мужа убрала и свалила. В Египте заляжет на дно, любовник новый паспорт сделает и никто не найдёт.

[Назад][Обновить тред][Вверх][Каталог] [Реквест разбана] [Подписаться на тред] [ ] 13 | 2 | 9
Назад Вверх Каталог Обновить

Топ тредов
Избранное